2008. április 24., csütörtök

Behúzták a kicsik az NSC-t

A tegnap megrendezett döntõben 0-0-s rendes játékidõ után 1-1-re végzõdött a hosszabbí­tás, a tizenegyespárbajt pedig megnyerte Sadler fiatal tartalékcsapata.

Az elsõ félidõben mindössze egy-egy helyzet akadt mindkét kapu elõtt, a második félidõ elején viszont Wesley Ngo Bahenget hordágyon kellett levinni. A kupa átadásakor már mankóval járni tudott.

A sérült Wes bal szélen, kettõvel jobbra Kádár Tomi az álló sorban jobbról a harmadik ... ez most már biztos második.
Három a magyar igazság, vagy mi a fene :)

Komoly helyzet nem akadt a második félidõben, majd a hosszabbí­tás ötödik percében Andrew Leeson megszerezte a vezetést a Blythnak. Szerencsére sikerült egybõl a középkezdés után egyenlí­teni, Kazenga LuaLua 25-rõl leadott lövését nem tudta védeni a United-nevelés, Adam Bartlett.

A gyors gólváltás után ismét alig adódott helyzet, következhettek a büntetõk.

A vendégek kezdtek, rögtön az elsõ lövés kapufa lett, James Marwood góljával pedig elõnybe kerültünk. A következõ körben azonban Frank Wiafe Danquah lövését védte Bartlett, 1-1 tehát két kör után.

Két jó büntetõ után ezúttal Forster védett, és Ben Tozer góljával a 4. kör után ismét nálunk volt az elõny. Bartlett kapus értékesí­tette maga büntetõjét, í­gy Mark Doninger kezében volt a döntés. A 19 éves gosforth-i középpályás nem hibázott.

A Blyth ezzel már sorozatban harmadszor bukott el a döntõben.

NUFC: Forster, Morris, Lough (Grieve 91.), Doninger, Tozer, Kádár, Godsmark, Troisi (Marwood 61.), Donaldson, Baheng (Danquah 55), LuaLua.

Blyth: Bartlet; Christensen, Leeson, Williams, Boyle (Snowdon 45.), Webster, Brown, McCabe, Houlahan (Johnson 71.), Dale (Dalton 90.), Birks.

A meccset 2021 nézõ látta és a nagy vendégtábor mellett a stadionban volt Keegan, Terry Mac, Chris Hughton, és több fiatal játékos: Zoggy, Edgar, Ramage, Krul, Carroll és a télen igazolt Zamblera.

A meccsrõl készült fotókat itt megnézhetitek.

Update ... péntek, 21:52

A mérkõzés összefoglalója, interjú Kazengával és Ben Tozerrel itt. Összefoglaló és interjú Adam Sadlerrel itt, amelyben dicséri Tomit is.

6 megjegyzés:

1. Kádi Adam Sadler mellett (balról a második) áll.

VálaszTörlés
  2. Mármint jobbról a második, nem? Én is rá gondoltam, amikor először láttam a hivatalos oldalon a képet.

3. Tényleg :) Köszönöm.
    A melegítő zavart meg ;)

4. Bocs! Még ilyet....örömömben azt sem tudtam, melyik a bal meg a jobb kezem :)
    De a kép alatti írás ennek ellenére nem jó, mert a második jobbról, nem a harmadik. (csíkos mezben)
    De a lényeg tulajdonképpen nem is ez, hanem hogy győztek a srácok!

5. Basszus, tényleg elnézést. Levágatta a haját? Mikor kiment hosszúkásabb volt. Most már egy életre megjegyeztem :)