2008. március 30., vasárnap

Tottenham Hotspur - Newcastle United 1-4

Ez valami elképesztõ, bemutattuk a szinte tökéletes játékot a második félidõben. Nem volt elveszett labda, majdnem minden támadás gólhelyzet. A BBC statisztikusa 20 lövést számolt a részünkrõl, a Spurs 19-cel végzett, de ebbõl kb 6-7 az utolsó 15-20 percben érkezett.

Összefoglaló (1:35)
Összefoglaló (MoTD, 8:34, torrent)

Úgy írnék egy csomó dolgot most a meccsrõl, de nagyon tanulnom kell, úgyhogy majd csak kedden.

És remélem, hogy nem eresztünk majd le, ha már tuti lesz a bennmaradásunk. :)

10 megjegyzés:

1. Kezd feléledni a csapat. Jönnek vissza a sérültek és egyre jobb lesz a csapat. Így tovább !!!!!

VálaszTörlés
  2. Fanatsztikus győzelem, most nagy öröm van igy már jobb a hétvége. Remélem folytatjuk a jó sorozatot, csak így tovább!

3. Gratulálok a csapatnak!!!Gyönyörű győzelem volt!!!Remélem a lendület kitart a szezon végéig!Most már sokkal nagyobb kedvvel folytatom a szakdolgozatomat! :-)

4. Fantasztikus játék, nagyon nagy gratula a csapatnak!

5. Nem tudja valaki hogy hol lehet letolteni a golokat vagy az osszefoglalot?

6. elvileg itt lesz majd valamikor: toongoals.tk

7. Match of the Day (vasárnap)

8. Ez igen! A spursnek otthon négyet vágni csak a legjobbak tudnak.
    A köv.szezonban jók leszünk.

9. kösz a linket, apcuk, beraktam a post-ba is

10. HÁÁÁ. Most olvasom az eredményt ,(nem hallottam a mecsről sehol semmit) ez lenyügöző. A spurs igy kipipálva. Kérjük a következőt!