2010. január 13., szerda

Messi, Tevez, Lovenkrands

Jó és az utóbbi években ritka, hogy teljes nyugalommal várhattunk egy mérkőzést. Miután Hughton utalt rá, nagyon erős csapattal állunk ki, számomra nem volt kérdés a továbbjutás, pláne, hogy hatalmas túra volt a Plymouth mögött.

Peter Lovenkrands a félidőre minden kérdést eldöntött, a harmadik gólt is sikerült összehozni (emiatt a cím is), minden tökéletesen alakult, a Plymouth valószínűleg nem bánja, hogy mostantól teljes erővel a bennmaradásra koncentrálhatnak.

A továbbjutás - mint gondolom mindannyian tudjátok - azt jelenti, jövő héten home&home jön a West Brom ellen: a fontosabb meccset hétfőn nálunk, a kevésbé fontosat várhatóan jövő szombaton rendezik Birminghamben. 4-4 nap szünet van mindkét mérkőzés előtt, a játékosok pihentek, minden bizonnyal izgalmas és színvonalas találkozókra számíthatunk.

Még négy továbbjutó kiléte kérdéses, őket leghamarabb jövő kedden ismerhetjük meg, a negyedik fordulót jövő hétvégén tartják (már ha addig nem csap le újabb hideghullám):

Legrosszabb eset: 15 PL, 12 CCC, 4 LG1, 1 LG2

Tudom, hogy - egyelőre - esélytelen a végső győzelmünk, de jól esik játszani a számokkal és fellelkesültem a Liverpool kiesése nyomán.