Newcastle: Krul - Simpson, Williamson, Coloccini, Enrique - Barton, Nolan, Tiote, Gutierrez - Carroll, Ameobi
Cserepad: Söderberg, S. Taylor, Perch, Routledge, Smith, Lovenkrands, Ranger

Sunderland: Mignolet, Bardsley, Turner, Cattermole, Malbranque, Henderson, Bent, Onouha, Welbeck, Bramble, Elmohamady
Cserepad: Gordon, Richardson, Mensah, Zenden, Da Silva, Ferdinand, Gyan

Mire a meccs elindul már úton leszek, mire netközelbe érek, lefújták a találkozót. Szurkoljatok helyettem is.

21 megjegyzés:

1. kíváncsi vagyok, cattermole ma melyik játékosunkat rúgja majd le

VálaszTörlés
  2. hogy lehet egy utazást így időzíteni? én meghagytam a családnak, hogy fél 5 előtt nem mehetünk a temetőbe :)

3. reméljük Bramble elkövet pár hibát :)
    szurkolunk helyetted is goteam ^^ ezt hoznunk kell .

4. Nolan az év gólja!!

5. mekkora volt,az egész csapat a szarok gólvonalán ünnepelve!!!
    a 20.perctől irányítunk VÉGRE!!!

6. CAPTAIN NOLAN TWOOOOO!!!

7. K.O.
    Ez a publikum megérdemli!

8. jeee 3:0 gyönyörűen játszunk :D
    első gólnál lépett ki pont a stream :S pedig már láttam hogy nolanhez pattan:S remélem ismétlik félidőbe :D

9. háttal a kapunak,félig a földön fekve húzta a léc alá!
    hihetetlen dara van,jellemző,hogy Dowd már a 11.percben magához hívta a kapitányokat.
    az első negyedórában is voltak lehetőségeink(Colo,JoeyB.),de utáni fantasztikusan tolták a fiúk!

10. igen igen sok a sárga csak nehogy kiállítás legyen :S

hát nem ismételték a gólt ..teljesen ki voltam h pont akkor kapcsolt ki , de a másik kettő is szép volt :)
    Houghton megint kiöltözött .

11. ja,most látom öt sárga volt(3-2)!
    reméljük ezután mindig elegáns lesz...

12. mondtam hogy Bramble még a hasznunkra lesz :)
    jogos a piros szerintem.

13. tudna linkelni vki 1 jó streamet?

Néééégyyyy!!!!

15. Cattermole és Turner is menni fog!

Nolan és öt. már nincs hangom basszus!!!

16. ááá tökéletes mérkőzés .
    nagyon jól játszottunk , krul a végén szerintem benne volt a gólban.

17. Ne dőljetek be a látszatnak,ennek Bruce is örül!
    Most aztán leszállhatnak Chrisről és szép csendben,nyugalomban gyűjtögethetjük majd a pontokat.
    Fantasztikus meccs volt,szinte transzban tolták a felek.a makik jó ideig kussolhatnak-le lettek focizva!

18. Most pótoltam be a meccset, GET THE FUCK INN!!

Még valami, most látom, hogy oldalt 17:00 volt kezdésként feltüntetve. Mélységesen szégyellem magam, ha valaki emiatt lemaradt a meccsről, örök életre adósa maradok.

19. Rendesen szét lettek zúzva,a negyedik dugót megelőző támadás is szenzációs volt.A 70.perc táján elkezdték a kivonulást a vendégszurkolók...

Tudja esetleg valaki,hogy Shola tétmeccsen hagyott-e ki büntetőt valaha?

20. Shola istenkirály. Nem hittem hogy valaha ezt mondom, rengetegszer felidegesített már stílusával, de ahogy bevarrta a 11-est (ez A tökéletes büntető), meg aztán félig ollózva a kapufáról lepattanó labdát, eszement nagy volt. Nolan első gólja meg megmutatta, a kapu előtt verhetetlen. Pedig középpályás. :)

Kár, hogy megint sokat kellett szarakodni a streamekkel, meg olyan egyforma volt a két csapat meze (a villa-birmingham meccsen is), hogy nem látni, ki kivel van... (HD-ben biztos gyönyörű, de felvehettek volna a mackemek egy szaros fehér nadrágot).